אודותינו
השירותים שלנו

"הפנסיון הביתי לכלב" נפתח בשנת 2008 ומיועד לכלבים קטנים ובינוניים וגורים בלבד. הפנסיון ממוקם בדירה בבית דירות אשר בנאות שושנים בחולון. בדירה אין כלובים והכלבלבים משחקים להנאתם ללא הגבלה של זמן או מיקום. הכלבים מגיעים לתקופות קצרות וארוכות בהתאם לנחיצותם של בעלי הכלבים.

בתקופת זמן אחת מתאפשרת שהייה בפנסיון  של עד 2 כלבים בינוניים או עד 4 כלבים ננסיים. גורים מתקבלים באהבה רבה. מעט כלבים והרבה תשומת לב אישית לכל אחד מהם – חומר למחשבה אם רוצים בטובת הכלבלב שלכם.

"הפנסיון הביתי לכלב" הינו בעל אווירה נעימה והכלבים זוכים להרבה חום ואהבה. במהלך היום יוצאים הכלבים ל- 3-5 טיולים באזור הגנים שבסביבה.

בתקופת החגים והחופש הגדול רצוי לשריין מקום בגלל מספר הכלבים המצומצם שמתקבל לפנסיון וכשאני כותבת לשריין מקום אני מתכוונת אפילו חודשיים מראש. הדבר ייעשה באמצעות תשלום מראש בלבד (50% מערך תשלום השהייה), זאת על מנת לשמור על תפוסה מלאה ככל האפשר בפנסיון וכן להבטיח מתן שירות טוב ואמין ללקוחותיי.

במהלך שהותם של בעלי הכלבים בחופשתם, ניתן לשמור על קשר טלפוני במהלך היום או באמצעות ה-ווטסאפ.

חשוב לזכור כי כלבים יודעים מי אוהב אותם. שהייה ראשונה בפנסיון הביתי שלי תיצור קשר חם וכייפי לכלב האהוב שלכם ולי כמובן - ולכם הרגשה בטוחה ורגועה כי כלבכם נמצא במקום מבטחים. כלבכם יחזור אליכם כשהוא שמח ועליז ולפנסיון ישוב בריצה עם זיכרונות נעימים.


חופשה נעימה לכולנו